Category: Classic Rock

Classic Rock by Tar

Hvězdička - Jakub Smolík - 18 Nejkrásnějších Balad - 2. Díl (CD)

9 thoughts on “ Hvězdička - Jakub Smolík - 18 Nejkrásnějších Balad - 2. Díl (CD) ”

  1. Playlist» Jakub Smolík - výběr toho nejlepšího 51 x 2 x Sdílej. Haleluja Jakub Smolík Říkej mi táto Jakub Smolík Jen blázen žárlí Jakub Smolík Až se ti jednou bude zdát Jakub Smolík Popelky Jakub Smolík Ave Maria Jakub Smolík Když.
  2. Zpěvák Jakub Smolík (53) sice nepatří k pěveckým hvězdám, jako je Karel Gott, přesto je idolem spousty žen a jeho koncerty bývají beznadějně vyprodané. Jak říkají jeho skalní fanoušci, Smolíkovy písničky prostě umějí pohladit po duši. Jak charizmatický zpěvák tráví běžný den? Jak dělí čas mezi muziku a svou milovanou rodinu?
  3. (CD; MC); 2oo6 – Televizní hity z televizních seriálů a filmů; Folk & country: Snídaně v trávě; Radio Blaník: České písničky, které máte rádi 2oo6 (CD); Radio Blaník: Pohodové české vánoce PF 2oo7 (CD); Smolík Jakub: 36 nejkrásnějších balad (CD); 2oo7 – Ak nei si moja; Den, kdy se vrátí láska; Nejlepší.
  4. Jakub Smolík - 36 nejkrásnějších balad () CD1: Tobě Dětský oči Koženej klobouk Až se ti jednou bude zdát Tichá noc O nespočetné kráse těla Ave Maria Srdce na dlani Žokejská balada Víš Vše je pryč Tátův .
  5. WHITE CHRISTMAS is a very smart compilation bringing together beautifully remastered versions of every Christmas song Elvis PRESLEY ever recorded--which is to say the complete ELVIS'S CHRISTMAS ALBUM (one of his best selling LPs), ELVIS SINGS CHRISTMAS SONGS (originally a 7 inch EP), and various singles and odds and ends.6/.
  6. Jak bydlí zpěvák Jakub Smolík v přestavěné stodole. 1. , Zdeněk Smíšek, Právo. Zpěváka Jakuba Smolíka jsme doma zastihli ve výborné náladě a formě. A nebylo to jenom proto, že už byl jeho vánoční koncert v Praze u Hybernů dávno vyprodán (rozhovor byl uskutečněn koncem roku ). On je prostě rád.
  7. Najznamejsie vanocni koledy cd. Nalezeno: produkt Tři desítky nejkrásnějších koled přinášíme ve skvělém provedení Nových pěvců madrigalů a komorní hudby, sborů Bambini di Praga, Kühnova ženského sboru a sólistů.
  8. Related MP3 albums to 18 Nejkrásnějších Balad - 2. Díl Jakub Smolík 1. Jakub Smolík, Šárka Tomanová - Největší Hity Country 2 2. Rui - Sayonara³ 3. Universal Order Of Armageddon - Universal Order Of Armageddon 4. IYF - Crime 5. Jaw D - Feel The Beat 6. The Sheer - Stay Awake 7. Jazibel w/ Vassy - I Can See Clearly Now 8.
  9. Thursday 27 June Friday 28 June Saturday 29 June Sunday 30 June Monday 1 July Tuesday 2 July Wednesday 3 July Thursday 4 July Friday 5 July Saturday 6 July Sunday 7 July Monday 8 July Tuesday 9 July Wednesday 10 July Friday 12 July Sunday 14 July Los Calchakis - La Flute Indienne 15 July Tuesday 16 July Wednesday 17 July Thursday 18 July Friday.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *